2016 Son AUA-60S Fiber Cleaver (metal malzeme), kalite güvencesi, otomatik ribaund, tüm-metal malzeme, özel soğuk temas.

  • Ürün Uzunluğu: 1m
  • Model Numarası: AUA-60S
  • Marka Adı: AUA

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)

Ürün İncelemesi

İlgili ürünler

ZHWCOMM Yüksek Kalite 1 M FC APC 1x3 Fiber Optik splitter 1310/1550nm PLC Çoğaltıcı İlgili

ZHWCOMM Yüksek Kalite 1 M FC APC 1x3 Fiber Optik splitter 1310/1550nm PLC Çoğaltıcı


ZHWCOMM Yüksek Kalite 1 M FC APC 1x3 Fiber Optik splitter 1310/1550nm PLC Çoğaltıcı parametreler: açıklama birim 1x3 SSC 1x3 WBC 1x3 DWC 1x3 TWC dalgaboyu mm 1310 veya 1550 1310 veya 1550 1310 & 1550 1310,1490, 1550 sınıf

₺67.65

FC UPC Tek Modlu 9/125um 1310/1550nm 1 KM OTDR Fiber optik lansmanı kablo kutusu FTTH Uygulaması FTTB FTTX Ağ İlgili

FC UPC Tek Modlu 9/125um 1310/1550nm 1 KM OTDR Fiber optik lansmanı kablo kutusu FTTH Uygulaması FTTB FTTX Ağ


Ürün açıklaması OTDR kullanırken fiber optik kablolar test yardımcı olmak için tasarlanmıştır. OTDR verici fiber optik zaman alan reflektometri kartuşu için kullanılır (OTDR) etkisini en aza indirmek için ölçüm belirsizliği OTDR emisyon bakliyat. birçok farklı konfigürasyonlarda ve fiber uzunlukları

₺588.29

5 Parça/Lot850nm 62.5/125 MM 50/50 Kaplin Oranı FC/UPC 2x2 FBT Çoğaltıcı 2*2 FBT Multimode Fiber Optik Splitter İlgili

5 Parça/Lot850nm 62.5/125 MM 50/50 Kaplin Oranı FC/UPC 2x2 FBT Çoğaltıcı 2*2 FBT Multimode Fiber Optik Splitter


özellikleri: küçük Modu Etkisi geniş uygulama bant yüksek güvenilir uygulamalar: Multimode Haberleşme Sistemleri Fiber Sensör Sistemleri aletleri şartname: parametreler birim P bir dalgaboyu nm 850 & 1310 & 1490 & 1550 ekleme kaybı 50/50 dB 3.7/3.7 4.0/4.0 60/40 2.9/4.8 3.2/5.1 70/30 2.1/6.2 2.4/6.5 80/20 1.6/8.2 1.9/8.5 90/10 1.1/11.8 1.5/12.4 geri

₺629.74